¤   zapowiedzi wydarzeń muzycznych   ¤ ¤   archiwum wydarzeń muzycznych   ¤ ¤   ELECTRO-ROBOT   downloads ¤ ¤   ELECTRO-ROBOT   Galeria ¤ ¤   współpraca z ELECTRO-ROBOT   ¤ ¤   ELECTRO-ROBOT   Projekty ¤ ¤   logowanie do systemu ELECTRO-ROBOT   ¤
Bonobo Live Band @ Eter

reklama
 ¤ zobacz reklamę: Bonobo Live Band @ Eter
  ¤ powiększ ¤  ¤

Od wydarzenia minęło
2996 dni ¤ drukuj stronę ¤
wersja do druku
Bonobo Live Band @ Eter   ¤   Wrocław
koncert
09.04.2011 r.     data pewna   Sobota ¤ start godzina: 19.00  
   
Miejsce: Klub ETER
Adres: Ul. Kazimierza Wielkiego 19
Wstęp: 120 zł
   
Organizator: WrockFest
E-mail: wrockfest@wrockfest.pl ¤ wyślij wiadomość przez pocztę ELECTRO-ROBOT ¤
Telefon: nie podano
Strona www: www.wrockfest.pl
 
Dodatkowy opis wydarzenia:
Bonobo, mistrz nastrojowego nowego jazzu/downtempo i autor znakomicie przyjętej płyty "Black Sands", w kwietniu zagra we Wrocławiu z zespołem w 7-osobowym składzie!

Bonobo Live Band zaprezentuje się w Polsce w ramach swojego europejskiego tournee.
Wrocławski koncert odbędzie się 9 kwietnia w klubie Eter w ramach cyklu " wROCKfest.pl prezentuje" i będzie po Poznaniu i Warszawie trzecim i ostatnim z koncertów zaplanowanych w ramach polskiej minitrasy Simona Greena i jego zespołu.

Simon Green aka Bonobo, brytyjski producent, kompozytor i DJ, swoją karierę muzyczną rozpoczął w roku 2000. Jego nowatorski styl szybko zyskał uznanie mediów i słuchaczy, co przypieczętowała współpraca Greena z kultową londyńską wytwórnią Ninja Tune, z którą artysta związany jest do dziś.

Wydany w 2010 roku czwarty już album Bonobo potwierdził jego niekwestionowaną pozycję lidera w lidze podszytego soulem i jazzem downtempo. Kompozycyjny talent tego artysty, jego aranżacyjny smak i swoboda w operowaniu paletą dźwiękowych barw nigdy wcześniej nie zachwycały w równym stopniu co właśnie na "Black Sands"! Gościnnie na płycie udziela się znakomita wokalistka Andreya Triana, zestawienie tych osobowości stworzyło zupełnie nową jakość na polu tanecznego soulu!

Ceny biletów:
90 zł - pierwsze 300 szt.
105 zł - przedsprzedaż
120 zł - w dniu koncertu
Rezerwacje: bilety(at)o2.pl
Kup bilet online: www.biletin.pl/event/8/78,bonobo-live-band-.html

Zapraszamy!
 
 
Dodane: czwartek - 2011.02.10 - 08:45:52Autor: ELECTRO-ROBOT  |  odsłon: 4025