¤   zapowiedzi wydarzeń muzycznych   ¤ ¤   archiwum wydarzeń muzycznych   ¤ ¤   ELECTRO-ROBOT   downloads ¤ ¤   ELECTRO-ROBOT   Galeria ¤ ¤   współpraca z ELECTRO-ROBOT   ¤ ¤   ELECTRO-ROBOT   Projekty ¤ ¤   logowanie do systemu ELECTRO-ROBOT   ¤
Ramstein'owo-metalowa impreza urodzinowa

reklama
 ¤ brak reklamy: Ramstein'owo-metalowa impreza urodzinowa¤

Od wydarzenia minęło
3005 dni ¤ drukuj stronę ¤
wersja do druku
Ramstein'owo-metalowa impreza urodzinowa   ¤   Poznań
impreza
31.03.2011 r.     data pewna   Czwartek ¤ start godzina: 20.00  
   
Miejsce: Klub U BAZYLA
Adres: ul. Św. Wojciech 28
Wstęp: 15 zł
   
Organizator: Ryhu
E-mail: ryhu_alternationpl@o2.pl ¤ wyślij wiadomość przez pocztę ELECTRO-ROBOT ¤
Telefon: nie podano
Strona www: nie podano
 
Dodatkowy opis wydarzenia:
Zapraszam wszystkich moich przyjaciół, kumpli, znajomych i znajomych moich znajomych płci obojga na imprezę, którą organizuję dnia 19 marca w Klubie "U Bazyla".
Impreza w ramach cyklu "Forces United" będzie tym razem połączona z wystawą pod nic nie mówiącym tytułem 35M20R15R+. Będzie to wystawa różnego rodzaju prac plastycznych.

WYSTAWA: Mam ogromną przyjemność zaprezentować na niej różne aspekty moich działań :

...35M - 35 lat Michała, bo tak mam na imię :D Prace plastyczne związane z moją twórczością plastyczną i muzyczną jeszcze przed okresem fascynacji sceną muzyczną.

20R - 20 lat Ryha , bo od takiego czasu taką ksywkę posiadam . Prace plastyczne, dekoracyjne, scenograficzne, rekwizyty, bannery, plakaty, obrazy, grafiki i różnego rodzaju gadżety.

15R+ - 15 lat z towarzyszeniem muzyki zespołu Rammstein. Oprócz wyżej wymienionych i znanych już Wam bannerów będzie można zobaczyć kilka nowych, sądzę, że niezwykłych prac związanych z twórczością i samymi muzykami z Rammstein.

SCENA: Rekwizyty, DJ'ki, mnóstwo świateł, wizualizacje, kilka osób uczestniczących w performansie oraz około 21:00 muzyczna uczta poprzedzona krótkim scenicznym występem z moim udziałem.
MUZYKA: Podstawowym nurtem muzycznym ustanowiłem
klimaty związane z Rammstein, rock, metal, industrial i electro.
Przez tych kilka lat współpracowałem z kilkudziesięcioma artystami, DJ'ami i animatorami muzycznymi. Całość imprezy poprowadzi ekipa Panzer Team, swoje umiejętności prezentować będą także zaproszeni DJ'e. Ilu zechce zagrać na moich urodzinach jaką muzyką i jak bardzo energicznie wstrząsną Wami i parkietem to zobaczymy. Na chwilę obecną zdecydowali się zagrać :

Diesel, Ryhu (Panzer Team)
Dobermann, NachtStalker Kaneda (Poznań)
Dead Devision (Poznań)
Industria Ex Machina (Poznań)
Attack (Poznań)

Jeśli znasz efekty moich prac, chcesz zobaczyć kilka nowych, już dziś zarezerwuj mailowo zaproszenie dla siebie, rodziny i znajomych :D Koszt zaproszenia w zależności od formy płatności jest wart 10/15zł szczegóły w mailu zwrotnym dla zainteresowanych. System rezerwacji pomoże mi ograniczyć listę do tych osób, które uszanują moje prace oraz określić liczbę uczestników potrzebną przy składaniu opłat w ZAIKS, Spatif itp.

UWAGA: Impreza zamknięta, wstęp tylko dla osób z rezerwacjami i ich osób towarzyszących. Jeśli zdecydujesz się uczestniczyć w imprezie bez wcześniejszego zapisywania się na liście będziesz musiał znaleźć sobie osobę towarzyszącą, znajdującą się na tej liście. Rezerwacje do 14.03.2011 włącznie.

DODATKOWO: Podczas imprezy będzie można otrzymać, wygrać, zakupić lub zamówić kilka moich prac specjalnie przygotowanych na tą imprezę.
Czy jeszcze coś mógłbym zrobić dla moich gości? Proponujcie.
Mail dla rezerwacji zaproszeń - ryhu_alternationpl(at)o2.pl

Zapraszam!
Michał Ryhu Jankowski

 
 
Dodane: poniedziałek - 2011.01.31 - 23:57:40Autor: ELECTRO-ROBOT  |  odsłon: 2153